دسته بندی خبرها

ادکلن های با طعم مواد شیرینی و خوردنی

سه شنبه 22 آبان 1397 1817 بازدید کننده گروه مقالات

ادکلن های با طعم مواد شیرینی و خوردنی

در بوییدن بسیاری از ادکلن ها با روایحی مواجه می شویم که طعم شیرین آنها حس اینکه یک مواد خوراکی را می بوییم در ما القا می کند. نت هایی که بیشتر در ساخت این ادکلنها به کار رفته و در واقع نت قوی این ادکلن محسوب می شود شامل مواد و اسانس هایی خوشمزه نظیر کارامل، آبنبات ، انواع شکلات، شکر، دسرها و در واقع نت های شیرین خواهد بود.

اکثرا این ترکیبات شیرین در عطرهای زنانه وجود دارند چرا که با حس و حال و سلیقه خانمها مطابقت دارند. معمولا کسانی که بیشتر دارای روحیه لطیف هستند و به آرامش بیشتر و داشتن لحظات عاشقانه فکر می کنند از این نوع ادکلنها بهره می برند. در موارد بسیاری این ادکلن ها مورد پسند آقایان واقع است، در عین حال که شاید بعضی از خانمها بطور کل از ادکلنهای با طعم شیرین روی گردان هستند.

 

در زیر به بعضی از این ادکلنها اشاره می کنیم و برای دیدن یکجای آنها با مراجعه به قسمت گروه بندی نت های ادکلن ها در صفحه اصلی وب سایت ما و کلیک بر تب شیرینی می توانید آنها را مشاهده فرمایید.

میس دیور چری 2005 
Miss Dior Cherie(2005)-EDP-100ml

 

بلک اُرکید 
BLACK ORCHID-EDP-100ml

 

پور فم دولچه و گابانا 
POUR FEMME-EDP-100ml

 

کَندی 
CANDY-EDP-80ml


ادکلن های با طعم مواد شیرینی و خوردنیادکلن مرکزی -تخصصی ترین و ارزان ترین فروشگاه اینترنتی ادکلن در شیراز11/13/2018در بوییدن بسیاری از ادکلن ها با روایحی مواجه می شویم که طعم شیرین آنها حس اینکه یک مواد خوراکی را می ... در بوییدن بسیاری از ادکلن ها با روایحی مواجه می شویم که طعم شیرین آنها حس اینکه یک مواد خوراکی را می بوییم در ما القا می کند. نت هایی که بیشتر در ساخت این ادکلنها به کار رفته و در واقع نت قوی این ادکلن محسوب می شود شامل مواد و اسانس هایی خوشمزه نظیر کارامل، آبنبات ، انواع شکلات، شکر، دسرها و در واقع نت های شیرین خواهد بود.اکثرا این ترکیبات شیرین در عطرهای زنانه وجود دارند چرا که با حس و حال و سلیقه خانمها مطابقت دارند. معمولا کسانی که بیشتر دارای روحیه لطیف هستند و به آرامش بیشتر و داشتن لحظات عاشقانه فکر می کنند از این نوع ادکلنها بهره می برند. در موارد بسیاری این ادکلن ها مورد پسند آقایان واقع است، در عین حال که شاید بعضی از خانمها بطور کل از ادکلنهای با طعم شیرین روی گردان هستند. در زیر به بعضی از این ادکلنها اشاره می کنیم و برای دیدن یکجای آنها با مراجعه به قسمت گروه بندی نت های ادکلن ها در صفحه اصلی وب سایت ما و کلیک بر تب شیرینی می توانید آنها را مشاهده فرمایید.میس دیور چری 2005 Miss Dior Cherie(2005)-EDP-100ml بلک اُرکید BLACK ORCHID-EDP-100ml پور فم دولچه و گابانا POUR FEMME-EDP-100ml کَندی CANDY-EDP-80ml5.0