دسته بندی خبرها

معرفی پرفروشترین و محبوبترین ادکلن های دنیا(2)

سه شنبه 29 آبان 1397 1537 بازدید کننده گروه مقالات

معرفی پرفروشترین و محبوبترین ادکلن های دنیا(2)

این قسمت:

ادکلن زنانه کوکو مادمازل - Coco Mademoiselle

ادکلن فرانسوی کوکو مادمازل از برند شانل پرفروشترین و محبوبترین عطر زنانه دنیا بنا به نظرات خود مصرف کنندگان آن است در حالی که در سه سال متوالی نیز به عنوان بهترین ادکلن دنیا معرفی شده است.

این ادکلن محصول سال 2001 می باشد و در سال 2008 موفق به اخذ جایزه بهترین کمپین تبلیغاتی شده است.

این عطر رویایی و دلنشین حس غرور و افتخار به بانوان شیک پوش، متشخص و امروزی می‌دهد که اغلب در مجالس و مهمانی ها استفاده شده و بیشتر مناسب فصول بهار، پاییز و زمستان است.

قدرت ماندگاری و پخش بوی این ادکلن شیرین و تلخ و ملایم بسیار بالا است و البته در دسته ادکلن های گران قیمت نیز قرار می گیرد. خانم های با سن 25 به بالا بیشتر این ادکلن را می پسندند.

نت غالب این عطر نعناع هندی با توجه به آمار خود شما مصرف کنندگان عزیز می باشد که البته سعی فروشگاه اینترنتی ادکلن مرکزی هم معرفی ادکلن ها بر اساس همین نت غالب خواهد بود.

 

این عطر در دسته بویایی چوبی و جنگلی+مرکباتی+گلی+ادویه ای جا می گیرد که نت های پرتقال و گل رز به ترتیب نت های غالب این ادکلن بعد از نعناع هندی است که به مشام مصرف کننده می رسند.

امید است که با خرید این ادکلن خوشبو و دوست داشتنی از وبسایت ادکلن مرکزی خاطرات خوبی را برای خود رقم بزنید.

کسانی که با قیمت بالای این ادکلن مشکل دارند و توانایی پرداخت آن را ندارند و مایل به پرداخت هزینه کمتری در تهیه آن هستند می توانند همین رایحه را در موارد مشابه و نه تقلبی آن(گونه تقلبی و فیک این ادکلن دقیقا با شیشه و اسم مشابه و با ماندگاری پایین توسط شرکت های غیر قانونی و زیر زمینی به بازار عرضه می شود) که توسط شرکت های قانونی دیگر با اسامی متفاوت به بازار عرضه شده است، بیابند. از آن جمله می توان کورال پور فم زنانه از برند لورد را نام برد.

 

معرفی پرفروشترین و محبوبترین ادکلن های دنیا(2)ادکلن مرکزی -تخصصی ترین و ارزان ترین فروشگاه اینترنتی ادکلن در شیراز11/20/2018این قسمت:ادکلن زنانه کوکو مادمازل - Coco Mademoiselleادکلن فرانسوی کوکو مادمازل از برند شانل پر ... این قسمت:ادکلن زنانه کوکو مادمازل - Coco Mademoiselleادکلن فرانسوی کوکو مادمازل از برند شانل پرفروشترین و محبوبترین عطر زنانه دنیا بنا به نظرات خود مصرف کنندگان آن است در حالی که در سه سال متوالی نیز به عنوان بهترین ادکلن دنیا معرفی شده است.این ادکلن محصول سال 2001 می باشد و در سال 2008 موفق به اخذ جایزه بهترین کمپین تبلیغاتی شده است.این عطر رویایی و دلنشین حس غرور و افتخار به بانوان شیک پوش، متشخص و امروزی می‌دهد که اغلب در مجالس و مهمانی ها استفاده شده و بیشتر مناسب فصول بهار، پاییز و زمستان است.قدرت ماندگاری و پخش بوی این ادکلن شیرین و تلخ و ملایم بسیار بالا است و البته در دسته ادکلن های گران قیمت نیز قرار می گیرد. خانم های با سن 25 به بالا بیشتر این ادکلن را می پسندند.نت غالب این عطر نعناع هندی با توجه به آمار خود شما مصرف کنندگان عزیز می باشد که البته سعی فروشگاه اینترنتی ادکلن مرکزی هم معرفی ادکلن ها بر اساس همین نت غالب خواهد بود. این عطر در دسته بویایی چوبی و جنگلی+مرکباتی+گلی+ادویه ای جا می گیرد که نت های پرتقال و گل رز به ترتیب نت های غالب این ادکلن بعد از نعناع هندی است که به مشام مصرف کننده می رسند.امید است که با خرید این ادکلن خوشبو و دوست داشتنی از وبسایت ادکلن مرکزی خاطرات خوبی را برای خود رقم بزنید.کسانی که با قیمت بالای این ادکلن مشکل دارند و توانایی پرداخت آن را ندارند و مایل به پرداخت هزینه کمتری در تهیه آن هستند می توانند همین رایحه را در موارد مشابه و نه تقلبی آن(گونه تقلبی و فیک این ادکلن دقیقا با شیشه و اسم مشابه و با ماندگاری پایین توسط شرکت های غیر قانونی و زیر زمینی به بازار عرضه می شود) که توسط شرکت های قانونی دیگر با اسامی متفاوت به بازار عرضه شده است، بیابند. از آن جمله می توان کورال پور فم زنانه از برند لورد را نام برد. 5.0