دسته بندی خبرها

معرفی پرفروشترین و محبوبترین ادکلن های دنیا(3)

سه شنبه 6 آذر 1397 1476 بازدید کننده گروه مقالات

معرفی پرفروشترین و محبوبترین ادکلن های دنیا(3)

این قسمت:

ادکلن زنانه ایفوریا - Euphoria

این ادکلن محصول سال 2005 است و پرفروشترین عطر برند مشهور کالوین کلین آمریکایی است و در دسته پرفروشترین ها و محبوبترین عطرهای  دنیا معرفی شده است.

این عطر شیشه ای 100 میلی لیتری به رنگ نقره ای-صورتی دارد. نت غالب این ادکلن بنا به رای مصرف کنندگان جهانی انار است که رایحه ای بسیار خوب و فوق العاده برای کسانی که به این میوه علاقه دارند می باشد. نت های گلی از جمله ارکیده، نیلوفر و بنفشه که بعد از انار قرار گرفته اند به این ادکلن شادابی خاصی بخشیده اند و با رایحه قبلی خود ترکیبی جالب توجه را به وجود آورده اند. ترتیب نتهای به کار رفته در این عطر در شکل زیر قابل  مشاهده است. این عطر زنانه ی خوشبو از نوع ادوپرفیوم می باشد و قدرت ماندگاری و پخش بوی این ادکلن شیرین و ملایم بالا است و البته در دسته ادکلن های تقریبا گران قیمت نیز قرار می گیرد. خانم های با سن 20 به بالا بیشتر این ادکلن را می پسندند.

 

گروه بویایی این عطر، میوه ای-گلی-چوبی و جنگلی-مشک و عنبر و حیوانی می باشد.

اگر به دنبال عطری می باشید که در مجالس و مهمانی ها بدرخشید و فردی جذاب و واقعا شیک به نظر برسید ادکلن ایفوریا را انتخاب کنید. 

این رایحه بیشتر مناسب استفاده در شب و فصول بهار، پاییز و زمستان می باشد.

 

امید است که با خرید این ادکلن خوشبو و دوست داشتنی از وبسایت ادکلن مرکزی خاطرات خوبی را برای خود رقم بزنید.

کسانی که با قیمت بالای این ادکلن مشکل دارند و توانایی پرداخت آن را ندارند و مایل به پرداخت هزینه کمتری در تهیه آن هستند می توانند همین رایحه را در موارد مشابه و نه تقلبی آن(گونه تقلبی و فیک این ادکلن دقیقا با شیشه و اسم مشابه و با ماندگاری پایین توسط شرکت های غیر قانونی و زیر زمینی به بازار عرضه می شود) که توسط شرکت های قانونی دیگر با اسامی متفاوت به بازار عرضه شده است، بیابند. از آن جمله می توان امپوریا از برند فرگرانس ورلد و ایفمیا از برند لورد را نام برد. 


معرفی پرفروشترین و محبوبترین ادکلن های دنیا(3)ادکلن مرکزی -تخصصی ترین و ارزان ترین فروشگاه اینترنتی ادکلن در شیراز11/27/2018این قسمت:ادکلن زنانه ایفوریا - Euphoriaاین ادکلن محصول سال 2005 است و پرفروشترین عطر برند مشهور کالو ... این قسمت:ادکلن زنانه ایفوریا - Euphoriaاین ادکلن محصول سال 2005 است و پرفروشترین عطر برند مشهور کالوین کلین آمریکایی است و در دسته پرفروشترین ها و محبوبترین عطرهای  دنیا معرفی شده است.این عطر شیشه ای 100 میلی لیتری به رنگ نقره ای-صورتی دارد. نت غالب این ادکلن بنا به رای مصرف کنندگان جهانی انار است که رایحه ای بسیار خوب و فوق العاده برای کسانی که به این میوه علاقه دارند می باشد. نت های گلی از جمله ارکیده، نیلوفر و بنفشه که بعد از انار قرار گرفته اند به این ادکلن شادابی خاصی بخشیده اند و با رایحه قبلی خود ترکیبی جالب توجه را به وجود آورده اند. ترتیب نتهای به کار رفته در این عطر در شکل زیر قابل  مشاهده است. این عطر زنانه ی خوشبو از نوع ادوپرفیوم می باشد و قدرت ماندگاری و پخش بوی این ادکلن شیرین و ملایم بالا است و البته در دسته ادکلن های تقریبا گران قیمت نیز قرار می گیرد. خانم های با سن 20 به بالا بیشتر این ادکلن را می پسندند. گروه بویایی این عطر، میوه ای-گلی-چوبی و جنگلی-مشک و عنبر و حیوانی می باشد.اگر به دنبال عطری می باشید که در مجالس و مهمانی ها بدرخشید و فردی جذاب و واقعا شیک به نظر برسید ادکلن ایفوریا را انتخاب کنید. این رایحه بیشتر مناسب استفاده در شب و فصول بهار، پاییز و زمستان می باشد. امید است که با خرید این ادکلن خوشبو و دوست داشتنی از وبسایت ادکلن مرکزی خاطرات خوبی را برای خود رقم بزنید.کسانی که با قیمت بالای این ادکلن مشکل دارند و توانایی پرداخت آن را ندارند و مایل به پرداخت هزینه کمتری در تهیه آن هستند می توانند همین رایحه را در موارد مشابه و نه تقلبی آن(گونه تقلبی و فیک این ادکلن دقیقا با شیشه و اسم مشابه و با ماندگاری پایین توسط شرکت های غیر قانونی و زیر زمینی به بازار عرضه می شود) که توسط شرکت های قانونی دیگر با اسامی متفاوت به بازار عرضه شده است، بیابند. از آن جمله می توان امپوریا از برند فرگرانس ورلد و ایفمیا از برند لورد را نام برد. 5.0