دسته بندی خبرها

معرفی پرفروشترین و محبوبترین ادکلن های دنیا(4)

سه شنبه 27 آذر 1397 1483 بازدید کننده گروه مقالات

معرفی پرفروشترین و محبوبترین ادکلن های دنیا(4)

این قسمت:

ادکلن مردانه وان میلیون

این ادکلن محصول سال 2008 است و پرفروشترین عطر برند پاکو رابان و به نحوی پرفروشترین و محبوبترین عطر دنیا معرفی شده است.

اگرچه این ادکلن برای آقایان معرفی شده است اما نت شیرین عنبر موجود در آن باعث شده که خانمها نیز به آن واکنش نشان داده و جذب آن شوند.

شکل ظاهری این ادکلن مشابه شمش طلا می باشد که در طراحی نیز گوی سبقت را از بقیه ادکلنها ربوده است.

نت های غالب دارچین، چرم و عنبر در این ادکلن رایحه دلپذیر، شگفت انگیز و دلفریبی ایجاد می کند که مردان در فصل پاییز و زمستان به راحتی از کنار آن عبور نمی کنند.

بنا به نظرات استفاده کنندگان از این عطر، ماندگاری و پخش بوی موثر این عطر در بیشترین حد بین ادکلن های دیگر قرار دارد.

ترتیب نتهای به کار رفته در این عطر در شکل زیر قابل  مشاهده است.

 این عطر مردانه خوشبو، شیرین و ملایم اگرچه از نوع ادوتویلت می باشد ولی در عین حال قدرت ماندگاری و پخش بوی آن بالا است و البته در دسته ادکلن های تقریبا گران قیمت نیز قرار می گیرد. آقایان با سن 20 به بالا بیشتر این ادکلن را می پسندند.

گروه بویایی این عطر، ادویه ای -چرمی- مشک وعنبروحیوانی -گلی می باشد.

 اگر به دنبال عطری می باشید که در مجالس و مهمانی ها بدرخشید و فردی جذاب و واقعا شیک به نظر برسید ادکلن وان میلیون را از دست ندهید.

این رایحه بیشتر مناسب استفاده در شب و فصول پاییز و زمستان می باشد.

امید است که با خرید این ادکلن خوشبو و دوست داشتنی از وبسایت ادکلن مرکزی خاطرات خوبی را برای خود رقم بزنید.

کسانی که با قیمت بالای این ادکلن مشکل دارند و توانایی پرداخت آن را ندارند و مایل به پرداخت هزینه کمتری در تهیه آن هستند می توانند همین رایحه را در موارد مشابه و نه تقلبی آن(گونه تقلبی و فیک این ادکلن دقیقا با شیشه و اسم مشابه و با ماندگاری پایین توسط شرکت های غیر قانونی و زیر زمینی به بازار عرضه می شود) که توسط شرکت های قانونی دیگر با اسامی متفاوت به بازار عرضه شده است، بیابند. از آن جمله می توان ریچ من از برند لامیوس را نام برد. 

 

معرفی پرفروشترین و محبوبترین ادکلن های دنیا(4)ادکلن مرکزی -تخصصی ترین و ارزان ترین فروشگاه اینترنتی ادکلن در شیراز12/18/2018این قسمت:ادکلن مردانه وان میلیوناین ادکلن محصول سال 2008 است و پرفروشترین عطر برند پاکو رابان و به ن ... این قسمت:ادکلن مردانه وان میلیوناین ادکلن محصول سال 2008 است و پرفروشترین عطر برند پاکو رابان و به نحوی پرفروشترین و محبوبترین عطر دنیا معرفی شده است.اگرچه این ادکلن برای آقایان معرفی شده است اما نت شیرین عنبر موجود در آن باعث شده که خانمها نیز به آن واکنش نشان داده و جذب آن شوند.شکل ظاهری این ادکلن مشابه شمش طلا می باشد که در طراحی نیز گوی سبقت را از بقیه ادکلنها ربوده است. نت های غالب دارچین، چرم و عنبر در این ادکلن رایحه دلپذیر، شگفت انگیز و دلفریبی ایجاد می کند که مردان در فصل پاییز و زمستان به راحتی از کنار آن عبور نمی کنند.بنا به نظرات استفاده کنندگان از این عطر، ماندگاری و پخش بوی موثر این عطر در بیشترین حد بین ادکلن های دیگر قرار دارد.ترتیب نتهای به کار رفته در این عطر در شکل زیر قابل  مشاهده است. این عطر مردانه خوشبو، شیرین و ملایم اگرچه از نوع ادوتویلت می باشد ولی در عین حال قدرت ماندگاری و پخش بوی آن بالا است و البته در دسته ادکلن های تقریبا گران قیمت نیز قرار می گیرد. آقایان با سن 20 به بالا بیشتر این ادکلن را می پسندند.گروه بویایی این عطر، ادویه ای -چرمی- مشک وعنبروحیوانی -گلی می باشد. اگر به دنبال عطری می باشید که در مجالس و مهمانی ها بدرخشید و فردی جذاب و واقعا شیک به نظر برسید ادکلن وان میلیون را از دست ندهید.این رایحه بیشتر مناسب استفاده در شب و فصول پاییز و زمستان می باشد.امید است که با خرید این ادکلن خوشبو و دوست داشتنی از وبسایت ادکلن مرکزی خاطرات خوبی را برای خود رقم بزنید.کسانی که با قیمت بالای این ادکلن مشکل دارند و توانایی پرداخت آن را ندارند و مایل به پرداخت هزینه کمتری در تهیه آن هستند می توانند همین رایحه را در موارد مشابه و نه تقلبی آن(گونه تقلبی و فیک این ادکلن دقیقا با شیشه و اسم مشابه و با ماندگاری پایین توسط شرکت های غیر قانونی و زیر زمینی به بازار عرضه می شود) که توسط شرکت های قانونی دیگر با اسامی متفاوت به بازار عرضه شده است، بیابند. از آن جمله می توان ریچ من از برند لامیوس را نام برد.  5.0