دسته بندی خبرها

معرفی پرفروشترین و محبوبترین ادکلن های دنیا(5)

سه شنبه 11 دی 1397 1966 بازدید کننده گروه مقالات

معرفی پرفروشترین و محبوبترین ادکلن های دنیا(5)

این قسمت:

ادکلن مردانه لالیک انکر نویر(مشکی) –ENCRE NOIRE POUR HOMME

این ادکلن محصول سال 2006 است و علاوه بر محبوبیت جهانی، در بین ایرانیان هم بسیار محبوب می باشد و در اصل پرفروشترین عطر برند لالیک در ایران است که علاوه بر مردان، خانمها نیز عاشق بوی چوبی آن هستند.

شیشه این عطر نیز برگرفته از شیشه جوهردان می‌باشد که نام فرانسوی انکر نویر آن نیز به معنای جوهر سیاه است.

نت غالب آن بنا به رای مصرف کنندگان آن خِس خِس است که گرم و تلخ بودن آن، ادکلن را برای محیط های رسمی ایده آل می کند.

ترتیب نتهای به کار رفته در این عطر در شکل زیر قابل  مشاهده است.

 

این ادکلن در گروه بویایی چوبی-جنگلی و مشک-عنبر- حیوانی قرار می گیرد.

 اگر به دنبال عطری می باشید که در مجالس و مهمانی ها بدرخشید و فردی جذاب و واقعا شیک به نظر برسید ادکلن لالیک که در بین ایرانیها نیز به همین اسم صدا زده می شود را از دست ندهید.

این رایحه بیشتر مناسب استفاده در شب و فصول بهار، پاییز و زمستان می باشد.

امید است که با خرید این ادکلن خوشبو و دوست داشتنی از وبسایت ادکلن مرکزی خاطرات خوبی را برای خود رقم بزنید.

با توجه به ویژگی های تأثیر­گذار رایحه های به کار رفته در این عطر بی دلیل نیست که به آن صفت سلطنتی داده اند. بی شک تاثیری که این عطر روی روحیه ­ی شما و ارتباط دیگران با شما می­گذارد پس از مدتی برای همیشه نهادینه خواهد شد و جزو آن دسته عطرهایی هست که همیشه به آن رجوع خواهید کرد.

کسانی که با قیمت بالای این ادکلن مشکل دارند و توانایی پرداخت آن را ندارند و مایل به پرداخت هزینه کمتری در تهیه آن هستند می توانند همین رایحه را در موارد مشابه و نه تقلبی آن(گونه تقلبی و فیک این ادکلن دقیقا با شیشه و اسم مشابه و با ماندگاری پایین توسط شرکت های غیر قانونی و زیر زمینی به بازار عرضه می شود) که توسط شرکت های قانونی دیگر با اسامی متفاوت به بازار عرضه شده است، بیابند. از آن جمله می توان بلک اینک از برند فرگرانس ورلد و نویر د نویر از برند جدید و پر فروش جان وین را نام برد.

 


معرفی پرفروشترین و محبوبترین ادکلن های دنیا(5)ادکلن مرکزی -تخصصی ترین و ارزان ترین فروشگاه اینترنتی ادکلن در شیراز1/1/2019این قسمت:ادکلن مردانه لالیک انکر نویر(مشکی) –ENCRE NOIRE POUR HOMMEاین ادکلن محصول سال 2006 اس ... این قسمت:ادکلن مردانه لالیک انکر نویر(مشکی) –ENCRE NOIRE POUR HOMMEاین ادکلن محصول سال 2006 است و علاوه بر محبوبیت جهانی، در بین ایرانیان هم بسیار محبوب می باشد و در اصل پرفروشترین عطر برند لالیک در ایران است که علاوه بر مردان، خانمها نیز عاشق بوی چوبی آن هستند.شیشه این عطر نیز برگرفته از شیشه جوهردان می‌باشد که نام فرانسوی انکر نویر آن نیز به معنای جوهر سیاه است.نت غالب آن بنا به رای مصرف کنندگان آن خِس خِس است که گرم و تلخ بودن آن، ادکلن را برای محیط های رسمی ایده آل می کند.ترتیب نتهای به کار رفته در این عطر در شکل زیر قابل  مشاهده است. این ادکلن در گروه بویایی چوبی-جنگلی و مشک-عنبر- حیوانی قرار می گیرد. اگر به دنبال عطری می باشید که در مجالس و مهمانی ها بدرخشید و فردی جذاب و واقعا شیک به نظر برسید ادکلن لالیک که در بین ایرانیها نیز به همین اسم صدا زده می شود را از دست ندهید.این رایحه بیشتر مناسب استفاده در شب و فصول بهار، پاییز و زمستان می باشد.امید است که با خرید این ادکلن خوشبو و دوست داشتنی از وبسایت ادکلن مرکزی خاطرات خوبی را برای خود رقم بزنید.با توجه به ویژگی های تأثیر­گذار رایحه های به کار رفته در این عطر بی دلیل نیست که به آن صفت سلطنتی داده اند. بی شک تاثیری که این عطر روی روحیه ­ی شما و ارتباط دیگران با شما می­گذارد پس از مدتی برای همیشه نهادینه خواهد شد و جزو آن دسته عطرهایی هست که همیشه به آن رجوع خواهید کرد.کسانی که با قیمت بالای این ادکلن مشکل دارند و توانایی پرداخت آن را ندارند و مایل به پرداخت هزینه کمتری در تهیه آن هستند می توانند همین رایحه را در موارد مشابه و نه تقلبی آن(گونه تقلبی و فیک این ادکلن دقیقا با شیشه و اسم مشابه و با ماندگاری پایین توسط شرکت های غیر قانونی و زیر زمینی به بازار عرضه می شود) که توسط شرکت های قانونی دیگر با اسامی متفاوت به بازار عرضه شده است، بیابند. از آن جمله می توان بلک اینک از برند فرگرانس ورلد و نویر د نویر از برند جدید و پر فروش جان وین را نام برد. 5.0